m

Partnerzy

Partner

Spaleck

Doświadczenie na rynku

Spaleck jest niemiecką firmą istniejącą na rynku od 130 lat i posiadającą ponad 80-cio letnie doświadczenie w inżynierii symetrii systemów obróbki powierzchniowej. Oprócz maszyn, Spaleck oferuje wszystkie media wykorzystywane w trakcie obróbki powierzchniowej.

Wsparcie klienta

Spaleck zapewnia wsparcie w każdej fazie uruchamiania linii produkcyjnej, jak również w trakcie jej użytkowania. Wszystkie urządzenia są „made in Germany”, co daje gwarancję najwyższej jakości. Maszyny produkowane są w siedzibie firmy, tam też następuje ich wstępny odbiór, po czym cała linia jest transportowana i montowana w siedzibie klienta.
Bazując na swym bogatym doświadczeniu Spaleck przeprowadza konsultacje dotyczące procesu obróbki i rozwiązywania potencjalnych problemów. Organizuje szkolenia z zakresu obsługi linii produkcyjnej jak również zapewnia serwis i utrzymanie.

Oferta

Oferta Spaleck’a zawiera szeroką gamę urządzeń (suszarki, wibratory, obrabiarki odśrodkowe, etc), wszystkie one są kompatybilne ze sobą. Istnieje możliwość połączenia ich w spójną całość – linię produkcyjną. Dzięki zastosowaniu unikatowych rozwiązań, linie takie optymalnie wykorzystują dostępną powierzchnię (np długość linii obrabiającej maszyny DL100 wynosi 18m a cała maszyna zajmuje jedynie 7metrów kwadratowych.

Certyfikaty i wyróżnienia

W 2008 roku Spaleck uzyskał certyfikat DIN EN ISO 9001:2008.

W roku 2009 Spalcek został odznaczony nagrodą Innovation TOP 100.

Partner

Stilkem

Doświadczenie na rynku

Stilkem jest włoską firmą, z siedzibą w Druento, założoną na początku XXI wieku. Od 2007 firma dostała dodatkowego impulsu do rozwoju za sprawą wybitnych specjalistów z zakresu smarowania, którzy postanowili przekuć swoje doświadczenie i wiedzę w rozwój firmy w tej dziedzinie.

Główną specjalizacją firmy jest opracowywanie, produkcja oraz dystrybucja specjalistycznych środków chemicznych stosowanych w wysokich temperaturach dla ochrony, smarowania oraz oddzielania części metalowych.

Rozwój technologiczny

Zespół Stilkem posiada odpowiednią wiedzę do opracowywania wysokiej klasy nowych produktów, dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w znaczących firmach na całym świecie. Dodatkowo Stilkem posiada centrum badawcze (R&D), które współpracuje z innymi laboratoriami, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie najwyższej klasy instrumentów naukowych.

Wszystkie powyższe informacje powodują, że Stilkem jest w stanie efektywni wytwarzać produkty bardzo wysokiej klasy, szczególnie w przypadku systemów koloidalnych, gdzie technika dyspersji jest bardzo ważna dla jakości produktu finalnego.

Zachowywanie norm bezpieczeństwa

Stilkem kładzie duży nacisk na zachowanie norm bezpieczeństwa i jakości w trakcie produkcji. Dzięki zastosowaniu procedur, od samego początku procesu produkcji, możliwa stała się minimalizacja ryzyka oraz wpływu na środowisko, co znacząco poprawia sytuację zarówno pracowników jak i środowiska naturalnego.

Wsparcie klienta

W swojej działalności Stilkem kładzie duży nacisk na kontakt z klientem, zarówno poprzez dostarczanie gotowych produktów jak również wspólne opracowywanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb danego klienta.

Certyfikaty i wyróżnienia

28 lipca 2008 Stilkem uzyskał certyfikat EN ISO 9001:2000

Partner

Borga Meccanica

Doświadczenie na rynku

Od 1981 roku Borga Meccanica produkuje części mechaniczne. Firma od ponad 30 lat pracowała i udoskonalała techniki produkcji oraz nanoszenia powłok metalicznych i ceramicznych.

Rozwój technologiczny

Wiedza, którą zdobyli pomogła im znaleźć najlepszą powłokę, aby rozwiązać problemy związane z korozją i zużyciem oraz stworzyć barierę elektryczną i termiczną. Firma opracowała specjalną końcówkę tłoka do odlewania ciśnieniowego aluminium o nazwie (BM PLUNGER TIP), wykonaną ze stali pokrytej specjalnym stopem. Te końcówki tłoka są naprawdę znacznie lepsze niż tradycyjne tłoki berylowo-miedziane, zwiększając żywotność i zmniejszając koszty.

Zalety produktu

Główne zalety produktu to:

  • Długa żywotność (60 000-80 000 cykli przetwarzania dla typowej końcówki tłoka 70 mm)
  • Mniejsze zużycie tulei
  • Redukcja kosztów
Wsparcie klienta

W swojej działalności firma Borga Meccanica stara się odpowiedzieć na każde pytanie związane z produkcją oraz starannie wykonać produkt dla zapewnienia satysfakcji naszego klienta.